ارایه خدمت خوب به مردم و آموزش با کیفیت به دانشجو، هدف مهم دولت و خیران

Home » Uncategorized » ارایه خدمت خوب به مردم و آموزش با کیفیت به دانشجو، هدف مهم دولت و خیران

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان دکتر جلیل کوهپایه زاده دبیر شورای گسترش دانشگاههای علوم پزشکی در سفر خود به منطقه و در جمع اعضای هیئت رئیسه دانشکده علوم پزشکی لارستان با اشاره به این نکته که شعار عدالت، تعالی و بهره وری آموزشی به عنوان هدف غایی در معاونت آموزشی وزارت بهداشت مطرح است اظهار داشت: بدون شک تلاشهای صورت گرفته در دولت و همراهی خیرین، در نهایت یک هدف را برای مجموعه دانشگاهی تعریف می کند که آن هم ارایه خدمت خوب برای مردم و آموزش با کیفیت برای دانشجو همراستا با ارتقا بهره وری است.

وی با بیان این مطلب که توسعه کمی و کیفی آموزش نکته حائز اهمیت در شورای گسترش دانشگاهها مطرح است تاکید کرد: اضافه شدن رشته ها و ارتقا کیفیت آموزش دو مقوله ای است که باید موازی با هم اجرا شده و بالانس آن در دانشکده حفظ شود.

دبیر شورای گسترش وزارت افزود: باید نسبت به کیفیت خروجی ارائه شده در آموزش حساس باشیم و بی شک همراهی دانشگاه شیراز با دانشکده های تحت پوشش خود در کلان منطقه، اتفاقات خوبی را رقم خواهد زد.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.