اشتغال به تحصیل ۴۷۲ دانشجو در دانشکده های علوم پزشکی لارستان

Home » اخبار و رویدادها » اشتغال به تحصیل ۴۷۲ دانشجو در دانشکده های علوم پزشکی لارستان

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان ، معاون آموزشی دانشکده علوم پزشکی لارستان از اشتغال به تحصیل ۴۷۲ دانشجو در دانشکده های زیرمجموعه این دانشکده خبر داد.

زهرا کشتکاران ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و خیرمقدم به دانشجویان جدیدالورود به دانشکده های زیرمجموعه علوم پزشکی لارستان، اظهار داشت: در حال حاضر ۲ دانشکده حضرت زینب(س) در شهر لار و بهداشت در شهر اوز در زیرمجموعه دانشکده علوم پزشکی لارستان فعالیت دارند.

وی از فعالیت ۷ رشته در این دانشکده ها خبر داد و افزود: در مقطع کارشناسی پیوسته پرستاری، اتاق عمل، بهداشت محیط، بهداشت حرفه ای، تغذیه، بهداشت عمومی و کارشناسی ناپیوسته هوشبری در این دانشکده ها فعال است.

معاون آموزشی دانشکده علوم پزشکی لارستان با اشاره به اینکه در مجموع تعداد ۴۷۲ دانشجو در این دانشکده ها مشغول به تحصیل هستند، تصریح کرد: بنا به آزمون سراسری امسال و نتایج اعلام شده از سوی سازمان سنجش ۲۱۸ نفر برای دانشکده علوم پزشکی لارستان قبول شده اند که تا روز یکشنبه ۷ مهرماه ۱۶۷ با مراجعه به دانشکده ها کار ثبت نام خود را انجام داده اند.

این مسئول از درخواست برای صدور مجوز راه اندازی مجتمع آموزش عالی سلامت برای شهرستان خنج به وزارت بهداشت شده است، خاطر نشان کرد: تاکنون برای تحقق این امر از سوی وزارتخانه موافقتی اعلام نشده است.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.