اطلاعیه برگزاری وبینارآموزشی تحت عنوان پروپزال نویسی جهت اساتید هییات علمی دانشکده علوم پزشکی لارستان

Home » اطلاعیه‌ها » اطلاعیه های آموزش مداوم » اطلاعیه برگزاری وبینارآموزشی تحت عنوان پروپزال نویسی جهت اساتید هییات علمی دانشکده علوم پزشکی لارستان

احتراما به استحضار میرساند وبینارآموزشی تحت عنوان پروپزال نویسی جهت اساتید هییات علمی دانشکده علوم پزشکی لارستان در مورخه۱۷/ ۹/ 99 از ساعت ۹ لغایت۱۱ با تدریس سرکار خانم دکترحاج حسینی(کارشناس مسیول پژوهش) و خانم شفیعی (کارشناس پژوهشی دانشکده) برگزار میگردد.لذا از مشمولین  جهت شرکت در این دوره دعوت بعمل می آید. راهنمای چگونگی ثبت نام و حضور مشمولین به شرح ذیل میباشد:

۱- به علت باز بودن سامانه و امکان ثبت نام کلیه مشمولین در سطح کشور، جهت تکمیل نشدن ظرفیت دوره هرچه سریعتر اقدام به ثبت نام الکترونیکی از طریق سامانه آموزش مداوم نمایند.

۲- لازم و ضروری است شرکت کنندگان در این برنامه که متقاضی اخذ امتیاز آموزش مداوم می باشند، نسبت به ثبت نام الکترونیکی در این برنامه از طریق سامانه یکپارچه آموزش مداوم  اقدام نمایند در غیر این صورت مشمول مجاز به شرکت در دوره و امتحان نهایی نمی باشد.

۳- تخصیص امتیاز مشروط به شرکت و موفقیت در آزمون پایانی برنامه تا حداکثر ۴۸ ساعت پس از خاتمه برنامه می باشد. شرکت در آزمون صرفا از طریق اپلیکیشن موبایل آموزش مداوم امکان پذیر است. لذا لازم و ضروری است که قبل از ثبت نام، این اپلیکیشن را از بازار دانلود و نصب نمایید ( فقط بر روی گوشی های آندروید) می توانید راهنمای شرکت در آزمون پایانی رادر بخش مشاهده جزییات کامل برنامه،ملاحظه نمایید.

۳- شرکت کنندگان پس از اجرای برنامه امکان دسترسی غیر همزمان به فایل های صوتی و تصویری سخنرانی ها را به مدت ۴۸ ساعت در سامانه edu.larums.ac.ir / cme خواهند داشت.  جهت ورود به این جلسه ابتدا در مرورگر آدرس زیر را تایپ نمایید:

Vc.larums.ac.ir/edu

بصورت مهمان ثبت نام کنید نام ونام خانوادگی خود را تایپ نمایید و سپس روی enter room کلیک نمایید. قابل ذکر می باشد که سیستم شما نیاز به نرم افزارAdobe connect دارد. لطفا قبل از جلسه چک نمایید که امکان شرکت در وبینار برای شما وجود داشته باشد و پس از قبولی در آزمون ،ارزشیابی دوره و مدرس انجام گیرد.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.