به مناسبت هفته پژوهش؛ از پژوهشگران و محققان برتر دانشکده علوم پزشکی لارستان تجلیل می شود

Home » اخبار و رویدادها » به مناسبت هفته پژوهش؛ از پژوهشگران و محققان برتر دانشکده علوم پزشکی لارستان تجلیل می شود

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان، انتخاب پژوهشگران برتر دانشکده علوم پزشکی لارستان، در اواخر آبان ماه به پایان رسید.

دکتر زهرا کشتکاران، معاون آموزشی تحقیقات و فرهنگی دانشجویی ضمن تبریک هفته پژوهش به تمامی پژوهشگران و محققان جامعه پژوهشی، با اشاره به شعار” پژوهش هدفمند، فناوری ارزش آفرین در خدمت تولید ملی” اظهار داشت : پژوهش بستر ساز توسعه و رشد کشور است و همه دانشجویان و مسئولان باید در زمینه رشد پژوهشی بیش از پیش اهتمام ورزند.

وی با اشاره به کنکاش بشر نخستین برای شناخت طبیعت پیرامون خود افزود: روحیه پژوهش و تحقیق گری بصورت روش های مختلف آزمون و خطا از ابتدا در انسان متبلور بوده است.

معاون آموزشی تحقیقات و فرهنگی دانشجویی تصریح کرد: وجود روحیه پژوهش و تحقیق گری در افراد موجب می‌شود که ساده انگار نباشند و در مورد هرچیزی که می بینند و می شنوند دچار زود باوری نشوند.

دکتر زهرا کشتکاران با توجه به اهمیت موضوع پژوهش گفت : دانشکده علوم پزشکی لارستان از مهر ماه ۱۳۹۷ فراخوان انتخاب پژوهشگر برتر را در سه سطح هیات علمی، دانشجویان و سایر پژوهشگران اعلام کرده است.

وی خاطر نشان کرد: در سطح هیات علمی ۱۱نفر، دانشجویان ۱۰ نفر و سایر پژوهشگران ۱۲ نفر آثار خود را ارائه کردند که از این بین پس از بررسی مستندات در هر سطح ۳ نفر برگزیده شدند.

معاون آموزشی تحقیقات و فرهنگی دانشجویی با اشاره به تقدیر از نفرات برتر با اهدای لوح و هدیه نقدی گفت : این مستندات پژوهشی در قالب مقالات علمی در همایش های بین الملی و داخلی، طرح های پژوهشی، تالیف کتاب و… ثبت می شود.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.