تبریک معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی به مناسبت روز جهانی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار

Home » اخبار و رویدادها » تبریک معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی به مناسبت روز جهانی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان، دکتر زهرا کشتکاران، معاون محترم آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی لارستان با صدور پیامی روز جهانی بهداشت حرفه ای را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

روز جهانی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار در واقع یک هدف گذاری سالیانه بین‌المللی برای نهادینه کردن کار سالم و ایمن در سرتاسر جهان است. بی¬ شک « روز جهانی بهداشت حرفه ای » را می توان فرصت مغتنمی برای بیان اهمیت، جایگاه رفیع و سهم بی بدلیل بهداشت حرفه ای در تحقق توسعۀ پایدار دانست. روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ای فرصتی است برای بیان جایگاه بهداشت حرفه‌ای در عرصه سلامت تلاش کارشناسانی که سلامت شاغلین و کارگران را در رسیدن به جامعه سالم و توسعه پایدار تضمین می کنند اینجانب ضمن تبریک روز جهانی بهداشت حرفه‌ای و ایمنی کار را به کلیه اساتید ، دانشجویان و همکاران این رشته تبریک عرض نموده و از زحمات و نقش مهم این عزیزان در عرصه پیشگیری و کنترل بیماریها به ویژه بیماری کرونا در جمعیت کارکنان و کارگران جامعه تقدیر و تشکر می نمایم امید است با تلاش‌های همه‌جانبه دست‌اندرکاران و رعایت استانداردهای ایمنی و بهداشت کار بتوان گام مؤثری در ارتقای سطح سلامت آحاد جامعه برداشت.

دکتر زهرا کشتکاران
معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی
دانشکده علوم پزشکی لارستان

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.