سومین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار کلان منطقه ۵

Home » اخبار و رویدادها » سومین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار کلان منطقه ۵

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان ، سومین جشنواره علمی ، پژوهشی و آموزشی جایزه ملی ایثار با هدف معرفی و تجلیل از دانشجویان برتر شاهد و ایثارگر کلان منطقه ۵ به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور مسئولین دانشگاه ، دبیران و کارشناسان  ستاد های شاهد کلان منطقه ۵ در سالن همایش سعدی مجموعه فرهنگی و ورزشی ولایت در روز چهارشنبه ۱۲ دی ماه برگزار گردید. 

به گفته دکتر زهرا کشتکاران معاون آموزشی دانشکده علوم پزشکی لارستان، در راستای ارج نهادن به ارزشهای والای اسلامی و ملی جشنواره ایثار به طور سالانه و به منظور شکوفایی و حمایت از دانشجویان شاهد و ایثارگر شاغل به تحصیل در دانشگاه ها/ دانشکده های علوم پزشکی  برگزار می شود که در این مراسم  از دانشجویان برتر و نمونه  ایثارگر در زمینه های مختلف آموزشی ، پژوهشی، فرهنگی و ورزشی تجلیل می شود. که امسال نیز از سه تن از  دانشجویان برتر شاهد و ایثارگر و منتخب دانشکده علوم پزشکی لارستان با اهدای لوح تقدیر و کارت هدیه تقدیر به عمل آمد.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.