قابل توجه داوطلبان آزمون بخش نظری دوره ICU روز پنجشنبه مورخ ۰۴/۰۶/۱۴۰۰

Home » Uncategorized » قابل توجه داوطلبان آزمون بخش نظری دوره ICU روز پنجشنبه مورخ ۰۴/۰۶/۱۴۰۰

 

۱- کلیه­ی داوطلبان، شناسنامه عکس دار یا کارت ملی، کارت­ ورود به جلسه­، مداد و پاک­کن همراه داشته باشند.

۲- داوطلبان باید از به همراه داشتن هر گونه یادداشت، جزوه، تلفن همراه، ساعت هوشمند، وسایل الکترونیک و غیره در جلسه­ی آزمون خودداری کنند. صِرفِ همراه داشتن هر یک از این وسایل، تقلب محسوب می­شود.

۳- حضور داوطلب یک ساعت قبل از شروع آزمون الزامی است(ساعت ۸ صبح) – درب حوزه امتحان ساعت ۸:۴۵ بسته خواهد شد.

۴- آزمون رأس ساعت ۹ آغاز می­شود. سؤالات به صورت چهارجوابی(تستی) بوده و داوطلبان لازم است که درست­ترین پاسخ را در پاسخ­نامه­ای که در اختیار آن­ها قرار گرفته است با مداد مشکی نرم کاملاً پر نموده، به این منظور فقط باید از مداد مشکی نرم استفاده نمایند. سؤالات آزمون دارای نمره­ی منفی نمی­باشند.

چنان­چه فکر می­کنید سؤالی را اشتباه پاسخ داده­اید، برای انتخاب پاسخ صحیح حتماً باید پاسخ قبلی را کاملاً پاک کنید؛ زیرا پاک کردنِ ناقص و کثیف کردن پاسخ­نامه، موجب اختلال در امر تصحیح و از دست دادن امتیاز مربوطه خواهد شد.

۵- داوطلبان باید از نوشتن یا علامت زدن در غیر از محل پاسخ­گویی در روی برگه­ی پاسخ­نامه، خودداری نمایند. چنان­چه علایم یا اسمی بر روی برگه­ی پاسخ­نامه نوشته شود، تقلب محسوب شده و داوطلب از امتحان محروم می­شود.

۶- محل آزمون: دانشکده پرستاری حضرت زینب(س) ، جنب بیمارستان امام رضا (ع) لارستان می باشد.

تذکر مهم:

۱- داوطلبان باید قبل از شروع پاسخ­گویی به پرسش­ها، تعداد صفحات و تعداد سؤالات پرسش­نامه­ی خود را چک کنند و چنان­چه در تعداد سؤالات، پرسش­نامه و یا تعداد صفحات پرسش­نامه مشکلی وجود داشته باشد، نسبت به تعویض پرسش­نامه­ی خود اقدام کنند.

۲- در پایان آزمون، فقط پاسخ­نامه­ی داوطلبان تحویل گرفته شده و وقت اضافه­ای برای انتقال پاسخ­ها از دفترچه­ی سؤالات به پاسخ­نامه داده نخواهد شد، بنابراین از پاسخ­گویی در دفترچه­ی سوالات خودداری شود.

۳- داوطلبان دقت نمایند: درصورت ترک جلسه پیش از پایان آزمون، می­بایست دفترچه­ی سؤالات و پاسخ­نامه­ی خود را به مراقب تحویل دهند.

۴- در یک ساعت اول و ۱۵ دقیقه­ی پایان آزمون، داوطلب حق خروج از جلسه را ندارد.

۵-  لازم به ذکر است که در حین آزمون به هیچ سؤالی پاسخ داده نخواهد شد.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.