وزارت بهداشت به دانشگاههایی با ظرفیت توسعه و ارتقا، نگاه ویژه دارد/رقابت مثبت خیرین در ارائه خدمات به مردم منطقه ستودنی است

Home » Uncategorized » وزارت بهداشت به دانشگاههایی با ظرفیت توسعه و ارتقا، نگاه ویژه دارد/رقابت مثبت خیرین در ارائه خدمات به مردم منطقه ستودنی است

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان، دکتر محسن رازقی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با همراهی معاون وزیر در سفر به منطقه و در جمع اعضای هیئت رئیسه دانشکده علوم پزشکی لارستان با بیان این مطلب که شاهد مشارکت خوب و بدون چشم داشت خیرین و مردم در منطقه هستیم، اظهار داشت: باعث افتخار است که در راستای اجرای شعار عدالت اجتماعی و ارتقا بهره وری آموزشی در دو سفر متوالی شاهد حضور معاون محترم وزیر در کلان منطقه ۵ هستیم. این مهم نشان دهنده نگاه ویژه وزارت به دانشگاههایی است که ظرفیت توسعه و ارتقا را دارند.

وی تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی شیراز همیشه در تلاش بوده تا با حفظ وحدت و همدلی موجود در بین دانشگاهها و دانشکده های کلان منطقه ۵، همراه خوبی برای ارتقا کیفیت خدمات در حوزه های مختلف بهداشتی، درمانی و بالاخص آموزشی باشد.

رقابت مثبت خیرین در ارائه خدمات به مردم منطقه ستودنی است و امیدواریم از این مسیر به توفیقات خوبی دست یابیم.

بی شک همکاران من در دانشگاه علوم پزشکی شیراز با تمام توان در جهت همراهی و ارتقا سطوح مختلف خدمات در دانشکده های تحت پوشش کلان منطقه تلاش می کنند.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.