پیام تبریک دکتر زهرا کشتکاران به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و روز زن

Home » اخبار و رویدادها » پیام تبریک دکتر زهرا کشتکاران به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و روز زن

متن پیام تبریک دکتر زهرا کشتکاران، معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی- دانشجویی به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و روز زن به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

انااعطیناک الکوثر فصل لربک وانحر ان شانئک هوالابتر

روز بیستم جمادی الثانی سال پنجم، بیت وحی و نبوت به نور اختری منور گشت که روشنایی و نور هدایت او تا روز قیامت جلوه دارد، آنگاه که وجود نازنینش پا به عرصه هستی گذارد، نوری از جبین او ظاهر شد که تمام خانه های مکه روشن شد و اهل آسمان ها یکدیگر را بشارت دادند و در آسمان نوری درخشنده پدید آمد که ملائکه تا آن زمان چنین نوری ندیده بودند. او نور خدا بود و از هر گونه پلیدی به دور بود، بانویی که خانه محقرش دانشگاه بزرگ اسلام درسهایی بنیادین و مکتبی را به همگان آموخت و شاگردانی چون حسن و حسین و زینب سلام الله علیهم را تحویل جهانیان داد که اگر نبودند قطعاً اسلام هم نبود.

 اینجانب ضمن تبریک این روز خجسته به همه بانوان دانشگاهی اعم از استاد، کارمند و دانشجو، امیدوارم همه توفیق بهره گیری از زلال معنویت حضرت صدیقه (س) را بدست آوریم و محیط دانشگاه و محیط جامعه از عطر وجود آن بی بدلیل خلقت معطر گردد.

دکتر زهرا کشتکاران

معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی- دانشجویی دانشکده علوم پزشکی لارستان

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.