پیام تبریک دکتر زهرا کشتکاران معاون آموزشی دانشکده علوم پزشکی به مناسبت فرارسیدن روز معلم

Home » اخبار و رویدادها » پیام تبریک دکتر زهرا کشتکاران معاون آموزشی دانشکده علوم پزشکی به مناسبت فرارسیدن روز معلم

انما بعثت معلما   پیامبر اکرم ( ص )

نظام تعلیم و تربیت مهم ترین رکن توسعه ، تعالی و پیشرفت هر جامعه است و در میان عناصر فعال و موثر برای پیشبرد اهداف تعلیم و تربیت ، بی تردید معلمان واساتید به عنوان قلب تپنده و طلایه دار توسعه علمی و فرهنگی جامعه ایفای نقش می نمایند و رشد و شکوفایی استعدادهای دانش آموزان و دانشجویان مرهون تلاش ، جدیت و دلسوزی قشر معلمان و فرهیخته فرهنگیان است که برای رشد و بالندگی آینده سازان میهن اسلامیمان شمع وجود خویش را نثار فرزندان این مرز و بوم می کنند.

هفته بزرگداشت مقام معلم و گرامیداشت یاد و خاطره‌ی معلم شهید مرتضی مطهری، فرصتی مغتنم است تا مراتب سپاس خود را تقدیم معلمان واساتیدی نمایم که کاروان زندگی بشر، در مسیر حرکت خود هرگز از قافله‌سالاری و طلایه داری ایشان بی نیاز نبوده است.
درود خداوند و توجهات حضرت ولی عصر(عج) از آن شما معلمان و همکارانی باد که از برکت خردمندی و روشنگریتان، «عقلانیت» و « تدبیر» زمینه ساز وزیدن نسیم « امید» در سپهر جامعه‌ی اسلامی شده است.
ایمان دارم معلم اثرگذارترین عامل محوری و موثر در توسعه و تعالی آموزش و پرورش است و عبور از چالش‌های پیش روی نظام تعلیم و تربیت نیزتنها با همکاری، همیاری و همدلی معلمان امکان پذیر است. اینجانب به نوبه ی خود و به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ عرصه آموزش و پرورش روز معلم و استاد را به تمامی معلمان و مربیان و اساتید تبریک عرض نموده و عزم، پایداری و تلاش صادقانه تمامی معلمان واساتید ارجمند و همکاران شریف کشورم را که تولیدگران اصلی علم، که همانا  انسان‌های مومن و ولایت مدار هستند را ارج نهاده، توفیق همگان را از درگاه احدیت در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) خواستارم.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.