پیام تبریک سرپرست معاونت آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی لارستان به مناسبت ۱۶ آذر و روز دانشجو

Home » اخبار و رویدادها » پیام تبریک سرپرست معاونت آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی لارستان به مناسبت ۱۶ آذر و روز دانشجو

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان ، دکتر زهرا کشتکاران، معاون محترم آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی لارستان با صدور پیامی به مناسبت ۱۶ آذر و روز دانشجو را تبریک گفتند. در متن این پیام آمده است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

«سیاست زدگی و سیاست بازی به هیچ وجه مورد تأیید نیست اما سیاست گری و برخوردار شدن از قدرت فهم و تحلیل سیاسی، نیاز مبرم دانشجویان و دانشگاه هاست»

مقام معظم رهبری مد ظله العالی (۲۵/۰۷/۱۳۸۵)

دانشگاه همواره نماد رشد، آرمانگرایی و کمال گرایی بوده و نقطه عطف علم آموزی و میل به دانش اندوزی در همه عرصه ها شناخته شده است. شانزدهم آذرماه یادآور رشادت دانشجویانی است که با نثار خون خود از کیان کشور در برابر استکبار و مداخلات بیگانگان دفاع کردند تا در راه رسیدن به استقلال کشور پیام آزادی خواهی ملت ایران را به گوش جهانیان برسانند. دانشجویانی که همواره نقش ممتازی در تاریخ پرفراز و نشیب معاصر کشورمان داشته و با ایمان راسخ و عقیده استوار خویش برگ های زرینی را بر تارک افتخارات این مرز و بوم افزوده اند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جنبش دانشجویی، این روز خجسته را به تمامی دانشگاهیان وارسته و اصحاب علم و اندیشه به ویژه دانشجویان عزیز و فهیم دانشکده و فرهیختگان جامعه تبریک و تهنیت عرض می نمایم. امید است که با فراگیری علم، دانش، اخلاق و بصیرت سیاسی در سایه منویات مقام معظم رهبری مد ظله العالی در مسیر آرمان های انقلاب اسلامی شاهد شکوفایی میهن عزیزمان، ایران اسلامی باشیم.

دکتر زهرا کشتکاران

معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.