پیام تبریک سرپرست معاونت آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی به مناسبت ولادت حضرت علی(ع) و روز پدر

Home » اخبار و رویدادها » پیام تبریک سرپرست معاونت آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی به مناسبت ولادت حضرت علی(ع) و روز پدر

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان، دکتر زهرا کشتکاران معاونت محترم آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی لارستان با صدور پیامی فرارسیدن سالروز ولادت حضرت علی(ع) و روز پدر را تبریک گفت. در متن این پیام آمده است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
«رسول خدا (صلی الله علیه و آله و سلم ): من و علی پدران این امتیم»

(عیون أخبار الرضا علیه السلام، ج‏۲، ص: ۸۶ ، علل الشرائع، ج‏۱، ص: ۱۲۸)

سیزدهم رجب خجسته زادروز حضرت مولی الموحدین امام علی(علیه السلام) اسوه تقوی و پرهیزگاری، حکمت و دیانت، شجاعت و عدالت، جهاد و شهادت، تعالی بخش مظهر جوانمردی و رادمردی گرامی باد. امامی که ولادت و شهادتش در خانه خدا بود. در کعبه زاده شد و در محراب مسجد کوفه به شهادت رسید. بی تردید حضرت علی (ع) یاور راستین و همیشگی پیامبر گرامی اسلام (ص)، در ترویج و گسترش دین مبین اسلام و ارزش های الهی و توحیدی آن، تلاش بسیار و نقش بسزایی داشته و عدالت بزرگترین شاخص بزرگ مردی است که در مسند قضاوت هیچگاه از آن عدول نکرد و همواره پیروان خود را به این امر الهی فرا خواند.
اینجانب سالروز ولادت حضرت امیرالمومنین علی(علیه السلام)، پدر یتیمان و سرچشمه امامت که به روز پدر و تجلیل از مقام و منزلت پدران بزرگوار مزین گشته را به اساتید معزز ، دانشجویان عزیز، پرسنل محترم و عموم مردان کشور عزیزمان ایران، تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

دکتر زهرا کشتکاران
معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی
دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.