پیام تبریک سرپرست معاونت آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی لارستان به مناسبت هفته قرآن و دانشگاه

Home » اخبار و رویدادها » پیام تبریک سرپرست معاونت آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی لارستان به مناسبت هفته قرآن و دانشگاه

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشکده علوم پزشکی لارستان ، دکتر زهرا کشتکاران، معاون محترم آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی لارستان با صدور پیامی هفته قرآن و دانشگاه را تبریک گفتند. در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ترویج فرهنگ قرآنی سنگین‌ترین مسئولیت نظام اسلامی است.
مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)

۱۸ تا ۲۴  آبان‌ماه به نام هفته قرآن و دانشگاه نامگذاری شده است. ترویج آموزه های دینی و قرآنی در دانشگاه ها به منظور فراهم آوردن زمینه ای جهت انس بیش از پیش دانشجویان با کلام انسان ساز الهی و مفاهیم تعالی بخش آن و همچنین نشر و بسط فضای معنوی و عطرآگین قرآن و عترت در محیط دانشگاهی همواره مورد اهتمام نخبگان دینی و قرآنی دانشگاه ها بوده است و بی شک نقش حافظان، قاریان و حاملان دانشجویی قرآن کریم در این عرصه شایان توجه است.

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته قرآن و دانشگاه، از مدیران گرامی، اساتید معزز، دانشجویان و همکاران ساعی و پر تلاشی که در راستای برگزاری هر چه باشکوه‌تر مرحله دانشگاهی جشنواره قرآنی هدهد و برجسته نمودن این رویداد قرآنی در میان دانشگاهیان سعی و اهتمام وافری نمودند کمال تشکر و قدردانی را داشته، و از تمامی قرآن پژوهان عزیز و کانون های مذهبی و قرآنی که بار سنگین تعالی آینده نظام اسلامی برعهده آنان است خواستارم، همواره با استعانت از خداوند متعال، در تمسک به اهل‌بیت عصمت و طهارت(ع)، انس با قرآن کریم و تدبر در آیات نورانی آن، کوشا باشند.

 

دکتر زهرا کشتکاران

معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.