پیام تبریک سرپرست معاونت آموزشی ، تحقیقات و فرهنگی – دانشجویی دانشکده علوم پزشکی لارستان به مناسبت گرامیداشت روز استاد

Home » Uncategorized » پیام تبریک سرپرست معاونت آموزشی ، تحقیقات و فرهنگی – دانشجویی دانشکده علوم پزشکی لارستان به مناسبت گرامیداشت روز استاد

به گزارش روابط عمومی معاونت آمورشی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان، دکتر مریم عبدالهی، سرپرست معاون آموزشی ، تحقیقات و فرهنگی – دانشجویی دانشکده علوم پزشکی لارستان، در پیامی فرا رسیدن روز گرامیداشت مقام استاد را به اساتید و اعضای هیئت علمی دانشکده تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

به نام خدا

۱۲ اردیبهشت سالروز بزرگداشت معلم شهید استاد مطهری، روزی حماسه آفرین است. در آیه شریفه «اقرا باسم ربک الذی خلق، خلق الانسان من علق، اقرأ و ربک الاکرم، الذی علم بالقلم، علم الانسان ما لم یعلم.» خداوند متعال معلم بودن خود را بهترین و پیچیده ترین شاهکار خلقت پس از آفرینش نامیده است.

معلمی؛ مشق عشق و شیدایی و معلم عاشق شورانگیزی است، که با سرپنجه سحر گون خود، تاریکی خواب نادانی را به بیداری دانش مداری بدل می‌کند و این همان رسالت پیامبران و معصومین، در طول تاریخ بوده است.

آری در رسم معلمی و استادی، هر روز با آموزاندن همراه است و منش و طریقت معلمی را در هر لحظه، می توان از این دلسوختگان میدان مبارزه با جهل، مشعل داران خرد ورزی و ستارگان خدمت بی منت فراگرفت.

در پایان؛ با سپاس از همه بزرگ منشی و زحمات اساتید محترم، در ارتقا و شکوفایی دانشکده، بار دیگر این روز را به یکایک اعضای هیئت علمی و خانواده های محترمشان تبریک می گویم و امیدوارم اشراف و آگاهی عمیق اساتید با درایت، در درک شرایط موجود و تنگناهای اقتصادی، موجب افزایش مشارکت راهگشا و همت روزافزون آنان در یاری دانشگاه، استان وکشور عزیزمان برای پیمودن این مسیر دشوار باشد.

دکتر مریم عبدالهی

سرپرست معاونت آموزشی، تحقیقات، و فرهنگی دانشجویی

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.