پیام تبریک معاون آموزشی،تحقیقات و فرهنگی دانشجویی به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن

Home » اخبار و رویدادها » پیام تبریک معاون آموزشی،تحقیقات و فرهنگی دانشجویی به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشکده علوم پزشکی لارستان ، دکتر زهرا کشتکاران، معاونت آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی لارستان با صدور پیامی یوم الله ۲۲ بهمن را تبریک گفتند. در متن این پیام آمده است:

إِنَّ اللهَ لاَ یُغَیِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّى یُغَیِّرُواْ مَا بِأَنْفُسِهِمْ
خداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی دهد مگر آنکه آن قوم خود به تغییر آن همت گمارند

بیست و دوم بهمن، یادآور حماسه و خاطره‌ی پیروزی گفتمان انقلاب اسلامی است که همچنان بر تارک تاریخ صدساله مبارزات ملت ایران می‌درخشد. ملت ما در عرصه های علمی پس از انقلاب اسلامی پیروز و سرفراز شد و در کنار این سرفرازی و پیروزی نام بلند ایران در بسیاری از عرصه های علمی در میان کشورهای پیشرفته قرار گرفت. در این مسیر و برای حفظ و حراست از مرز‌های همیشه جاویدان ایران اسلامی چه خون‌های پاکی که از فرزندان رشید این سرزمین ریخته نشد و چه رنج‌ها و خون دل‌هایی که پیر و جوان این دیار برای دفاع از کیان این مرز و بوم نخوردند. امروز جوانان غیرتمند کشورمان با تأسی از معمار کبیر انقلاب و رهبر فرزانه کشورمان در هر کجای این سرزمین کمر همت بسته اند تا ایران را به اوج اقتدار و شکوفایی برسانند.
اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن یوم الله ۲۲ بهمن ماه به اساتید، کارکنان و دانشجویان گرامی دانشکده علوم پزشکی لارستان، از پیشگاه حضرت احدیت سعادتمندی و توفیقات روزافزون را در خدمتگزاری به این ملت شریف و غیور خواستارم.

کتر زهرا کشتکاران

معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.