پیام تبریک معاون آموزشی، تحقیقات و دانشجویی فرهنگی دانشکده به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

Home » Uncategorized » پیام تبریک معاون آموزشی، تحقیقات و دانشجویی فرهنگی دانشکده به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان ،دکتر زهرا کشتکاران، معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی لارستان با صدور پیامی فرارسیدن هفته کتاب و کتابخوانی را تبریک گفت. در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

کتاب، محصول تجربه های بشری و خلاقیت های ذهنی و آموخته های درازمدت انسان است. سهم کتاب در انتقال دانش ها گاهی به مراتب بیشتر و فراتر از دیگر ابزار آموزشی است. پدید آوردن آثار علمی و فرهنگ مکتوب از توصیه های مهم اولیای دین است و به گسترش دانش کمک می کند و به عنوان یک میراث فرهنگی برای نسل های آینده ماندگار می شود. امام صادق (ع) به مفضّل بن عمر فرمودند: “دانش خود را بنویس و آن را در میان برادرانت منتشر ساز.”
فرارسیدن هفته کتاب و کتابخوانی و روز کتابدار را به کلیه کاربران و تلاشگران حوزه کتاب، کتابخوانی و اطلاع رسانی و کتابداران پرتلاش دانشکده، اعضای محترم هئیت علمی، دانشجویان و کارمندان گرامی صمیمانه تبریک عرض می کنم و توفیق روزافزون شما عزیزان را از خداوند منان مسئلت دارم.

دکتر زهرا کشتکاران
معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی
دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.