پیام تبریک معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی لارستان به مناسبت سال تحصیلی جدید

Home » Uncategorized » پیام تبریک معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی لارستان به مناسبت سال تحصیلی جدید

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان ، دکتر زهرا کشتکاران، معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی لارستان با صدور پیامی آغاز سال تحصیلی جدید رادانشجویان به ویژه دانشجویان جدیدالورود تبریک گفت.

متن پیام تبریک به شرح ذیل می باشد:

“بسمه تعالی”

ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُون

قسم به قلم و آنچه می نویسد و سپاس صاحب آنرا که به بشر قدرت تفکر و اندیشه عنایت فرمود و زمینه پیشرفت و تعالی او را فراهم نمود.

خدای را شاکریم که دیگر بار توفیق ورود به فصل مهرِ دانش و فرزانگی را یافتیم. تقارنِ بهار دانش و تعلیم و تربیت با هفته دفاع مقدس را به فال نیک می‌گیریم و خاطره شجاعت و فداکاریِ فرزندان غیور و عزتمند ایران زمین را پاس می‌داریم.

همه ساله با شروع ماه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید، حرکت دوباره و پرانرژی در مسیر پیشرفت علمی و توسعه پایدار و رشد و تعالی در جامعه اسلامی آغاز می شود و در این میان دانشکده بهترین فرصت برای آموختن، زندگی بهتر و مهیا شدن برای ورود به عرصه خدمت است.

اکنون که در آستانه سال تحصیلی جدید و ماه مهر، ماه شکفتن ، ماه مهربانی و مهرورزی و انس با علم، دانش، عالمان و اساتید دانش گستر قرار گرفته ایم، آغاز سال تحصیلی و شروع دلنشین درس، دانشگاه، فعالیت های علمی، آموزشی و پژوهشی را به همه همکاران پرتلاش عضو هیات علمی،کارمندان و دانشجویان عزیز، به ویژه دانشجویان جدیدی که با موفقیت در آزمون سراسری به جمع ما پیوسته اند  صمیمانه تبریک و تهنیت می گویم .

دکتر زهرا کشتکاران

معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.