پیام تبریک معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی به مناسبت روز پزشک

Home » اخبار و رویدادها » پیام تبریک معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی به مناسبت روز پزشک

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان، دکتر زهرا کشتکاران معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان طی پیامی اول شهریورماه زادروز شیخ الرئیس ابوعلی سینا و روز پزشک را به جامعه پزشکی به ویژه اساتید، اعضای هیات علمی و پزشکان شاغل در دانشکده علوم پزشکی لارستان تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است:

یکم شهریور ماه، سالروز ولادت شیخ الرئیس حسین بن عبدالله معروف به ابن سینا و روز پزشک بهانه شایسته‌ای است که تلاش‌های ارزنده پزشکان این مرز و بوم مورد تقدیر و توجه قرار گیرد.
سپید جامگانی که با تکیه بر خدای قادر و متعال، و بهره گیری از علم و دانشی که سال ها برای کسب آن تلاش کرده اند، در اوج فروتنی می کوشند تا درد و رنجی از تن رنجور بیماران کم کنند و نعمت سلامتی را به آنان بازگردانند.
از خودگذشتگی و فداکاری پزشکان متعهد و دلسوز بر کسی پوشیده نیست و با هیچ پاداشی جز اجر الهی و رضایت او  قابل جبران نیست.
نیک می دانم که در این راه مقدس و البته شکرین ، گاه ناملایماتی رخ می نماید و سختی هایی حادث می گردد که بر پیکر و جان گرانمایه تان سنگین می آید ، اما ایمان دارم که هیچ مانع و پرچینی راه را بر خدمت خیرخواهانه و خدا دوستانه شما پیام آوران رحمت الهی نمی تواند بست و هیچ عامل تحدید ، تهدید و حد و مرزی در آئین مهر ورزی شما پزشکان نمی توان تصور کرد و مردمان همواره از آبشار عاطفه و علم شما ، سرسبزی و جان تازه می یابند.
فرهنگ غنی ایران اسلامی، بزرگ مردانی را تربیت کرده که فروغ علم و اندیشه‌شان در سپهر دانش بشری، همواره راهگشا بوده است و در سایه سار ارزش‌ها و آموزه‌های دینی، علم را در خدمت انسانیت و رشد فضلیت‌های اخلاقی قرار داده‌اند.
در پایان لازم می دانم ضمن تقدیر فراوان از خانواده های محترم تان که با صبر و بزرگ منشی ، یاری گر شما و در نهایت یاور مردم شریفمان هستند، به دلیل وجود درهای گران بهایی چون شما در کنارشان ، به آنان تبریک گفته و دعا کنم که همواره شاد ، سلامت و موفق باشید.

دکتر زهرا کشتکاران
معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی
دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.