پیام تبریک معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی به مناسبت روز کارمند

Home » اخبار و رویدادها » پیام تبریک معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی به مناسبت روز کارمند

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان ، دکتر زهرا کشتکاران سرپرست معاونت آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی در پیامی فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را به تمامی همکاران محترم تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است:

بسم‌ الله الرحمن‌الرحیم

پیامبرصلی الله علیه وآله (میزان الحکمه ، ح۱۴۳۷۱) :

إنَّ اللَّهَ تَعالی یُحِبُّ مِنَ العامِلِ إذا عَمِلَ أن یُحسِنَ (خدای تعالی دوست دارد وقتی کسی کاری می‏کند آن را به خوبی انجام دهد.)

روز ۴ شهریورماه در ایام هفته دولت و گرامیداشت خاطره بزرگوارانی چون شهیدرجایی و شهیدباهنر به نام «روز کارمند» نامگذاری شده است.

روز کارمند، تجلیل از انسان های شایسته ای است که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است. آنان که همه همت و تلاششان، گشایش گره های زندگی انسان ها، رفع مشکلات، ایجاد آرامش در جامعه زمینه‌سازی در جهت رشد و تعالی سازمان  است.

در مجموعه دانشگاهی ما نیز مسئولیت سنگین پشتیبانی نیروهای تخصصی به عهده کارمندان پرتلاش است و هیچ کوششی در جهت ارتقاء کیفیت خدمات و ایجاد رضایت در ارباب ‌رجوع بدون همت و همراهی این عزیزان موفق نیست و به ثمرنخواهد رسید.

 اینجانب ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند به تمامی کارکنان عزیز وهمکاران گرانقدر دانشکده علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی لارستان که در راستای ارتقای سطح سلامت جامعه همواره در تلاش و تکاپو می باشند آرزوی سلامت و سعادت را دارم

دکتر زهرا کشتکاران

سرپرست معاونت آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.