پیام تبریک معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی به مناسبت روز دارو و داروساز

Home » اخبار و رویدادها » پیام تبریک معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی به مناسبت روز دارو و داروساز

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان ، دکتر زهرا کشتکاران سرپرست معاونت آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی در پیامی فرارسیدن روز دارو و داروساز را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است:

زکریای رازی بزرگ مردی است که اعتبار نامش در تاریخ بشری همواره یادآور نگرش اصیل همه دانشمندان و متخصصان ایرانی به مقوله تحقیق بوده است و آثار کم نظیری چون الحاوی و طب المنصوری که در قرون متمادی به عنوان مرجع آموزش پزشکان و دانشمندان در سراسر جهان مورد استناد بوده ، یادآور رشد و شکوفایی علم و پژوهش در گهواره تمدن ایرانی _ اسلامی است .
ارتقای سلامت جامعه مدیون تلاش ها و زحمات افرادی است که علم و دانش و تخصص خود را صمیمانه و بی دریغ به دیگران تقدیم می کنند؛ دارو و داروسازی درتامین سلامت جامعه و خصوصاً بیماران نقشی بی بدیل و جایگاه ویژه ای دارد و این خود بهانه ای است که در زادروز حکیم زکریای رازی همت والای این قشر دیگربار ستوده شود.
پنجم شهریور فرصت مناسبی برای یاد آوری، تجلیل از نقش مهم و تعیین کننده جامعه داروسازان درچرخه نظام تامین سلامت و بهداشت و درمان کشور است.
بدون شک این پیشینه پرافتخار بیانگر توانمندی بی نظیر دانشمندان این خطه در تولید علم و توسعه پژوهش می باشد و در این مجال از تلاش های سازنده شما عزیزان در حوزه سلامت و پژوهش قدردانی نموده و صمیمانه توفیق جامعه ارجمند داروسازی را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم .

دکتر زهرا کشتکاران
سرپرست معاونت آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی
دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.