پیام تبریک معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی به برگزیدگان جشنواره عهد جانانه از دانشکده علوم پزشکی لارستان

Home » اخبار و رویدادها » پیام تبریک معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی به برگزیدگان جشنواره عهد جانانه از دانشکده علوم پزشکی لارستان

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشکده علوم پزشکی لارستان ، دکتر زهرا کشتکاران، معاون محترم آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی لارستان پیرو برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره ملی «عهد جانانه» در دانشگاه علوم پزشکی ایران و اعلام اسامی برگزیدگان با صدور پیامی به افتخارآفرینان این دانشکده تبریک گفت. در متن این پیام آمده است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

خانواده علوم پزشکی لارستان بار دیگر در رویدادی ملی توانستند نام پرافتخار این دانشکده را طنین انداز کرده و با قلم فرسایی شما عزیزان، برگی زرین، بر دفتر تاریخ پرافتخار این دانشکده افزوده شد.

افتخارآفرینی استاد ارجمند سرکارخانم “سارا مقدم” عضو هیأت علمی دانشکده پرستاری حضرت زینب (س) و دانشجوی محترم جناب آقای “مجتبی علیپور” با کسب مقام در جشنواره ملی عهد جانانه، بار دیگر توانمندی عزیزان در این دانشکده را در زمینه های فرهنگی به اثبات رسانید و می توان با سربلندی و افتخار اذعان کرد که خانواده علوم پزشکی لارستان در کنار جایگاه علوم پزشکی در کشور، در امر فرهنگ و هنر نیز در کشور نام آورند.

اینجانب ضمن تبریک این موفقیت به یکایک اعضای خانواده بزرگ علوم پزشکی لارستان، از افتخار آفرینان این دانشکده که در این جشنواره حضور یافته و موفق به کسب رتبه های برتر جشنواره شدند صمیمانه قدردانی می کنم و امیدوارم به یاری شما عزیزان، دانشکده علوم پزشکی لارستان در کنار جایگاه علمی، پرچمدار جلوه های متعالی فرهنگ ایرانی- اسلامی نیز باشد.

دکتر زهرا کشتکاران

معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.