پیام تبریک معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی به مناسبت ایام الله دهه فجر

Home » اخبار و رویدادها » پیام تبریک معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی به مناسبت ایام الله دهه فجر

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان ، دکتر زهرا کشتکاران، معاونت محترم آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی لارستان با صدور پیامی فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر را تبریک گفتند. در متن این پیام آمده است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

«دهه‌ی فجر، در حقیقت مقطع رهایی ملت ایران و آن بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا کرده است.»

مقام معظم رهبری مد ظله العالی (۱۱ دی ۱۳۶۹)

دهه مبارک فجر، تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملت عزیز ایران اسلامی است. ملتی که برگ زرینی را در تاریخ بشریت گشود و فریاد خدا خواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش و جان جهانیان طنین انداز کرد. این روزها یادآور اراده و عزم ملت ایران در مسیر تحقق فرداهایی بهتر و یکدلی و همراهی همیشگی در جهت صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است. اینک در آستانه چهل و دومین سالگرد این انقلاب شکوهمند، لازم است تلاش مضاعفی در مسیر حمایت از این دستاوردها و تحقق اهداف متعالی نظام اسلامی انجام دهیم.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رهبر فقید انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) و تمامی شهیدان انقلاب اسلامی، چهل و دومین سالگرد بهار انقلاب و یوم‌الله دهه فجر را به ملت قهرمان ایران به ویژه اساتید، کارکنان و دانشجویان ارجمند دانشکده علوم پزشکی لارستان تبریک عرض مینمایم و از پیشگاه حضرت احدیت سعادتمندی و توفیقات روزافزون را در خدمتگزاری به این ملت شریف و غیور ذیل تدابیر هوشمندانه مقام معظم رهبری مد ظله العالی خواستارم.

دکتر زهرا کشتکاران

معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.