پیام تبریک معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت امام حسن مجتبی (ع) و روز اکرام و تکریم خیرین

Home » Uncategorized » پیام تبریک معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت امام حسن مجتبی (ع) و روز اکرام و تکریم خیرین

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان، دکتر زهرا کشتکاران، معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی لارستان با صدور پیامی فرارسیدن سالروز ولادت امام حسن مجتبی (ع) و روز اکرام و تکریم خیرین را تبریک گفت. در متن این پیام آمده است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
«حسن (ع) فرزند و میوه دل من است هرکس او را بیازارد مرا آزرده و هرکه مرا بیازارد خدا را آزرده است».
حضرت محمد (ص) (احقاق الحق، ج ۱۱: ۶۳)

ماه رمضان سال سوم هجری به نیمه رسید و قدوم پر مهر عزیز و دردانه رسول خدا (صلی الله علیه و آله وسلم) حضرت امام حسن مجتبی (علیه السلام) بر زمین نهاده شد. پیشوای دوم شیعیان، نه تنها از نظر علم، تقوا مقامی ممتاز داشت، بلکه وجود گرامی آن حضرت آرام بخش دل های دردمند، پناهگاه مستمندان و تهیدستان، و نقطه امید درماندگان بود. در ایران اسلامی نیمه ماه مبارک رمضان میلاد امام حسن مجتبی (ع) روز اکرام نامگذاری شده است تا به احترام نام این کریم اهل بیت، موجی از بخشش، اکرام ایتام و مستمندان با الگو پذیری از سیره اخلاقی ایشان در جامعه به وجود آید.
اینجانب فرارسیدن میلاد خجسته امام برگزیده، زینت عرش الهی و کریم اهل بیت نبوت، به تمامی اساتید معزز، دانشجویان عزیز و کارکنان و دلدادگان خاندان عصمت و طهارت، به ویژه محضر مبارک حضرت امام عصر (عج) و مقام معظم رهبری مد ظله العالی تبریک عرض می نمایم. امید است در این ایام مبارک خداوند متعال توفیق بذل و بخشش به ایتام و نیازمندان را به ما عطا فرماید.

دکتر زهرا کشتکاران

معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.