پیام تبریک معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی به مناسبت روز استاد

Home » اخبار و رویدادها » پیام تبریک معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی به مناسبت روز استاد

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان، دکتر زهرا کشتکاران، معاون محترم آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی لارستان با صدور پیامی فرارسیدن ۱۲ اردیبهشت، سالروز پاسداشت مقام والای استاد شهید مرتضی مطهری تبریک گفتند. در متن این پیام آمده است:

بسمه تعالی

اقْرَأْ باسْمِ رَبِّکَ الَّذی خَلَقَ خَلَقَ الْإِنسَانَ مِنْ عَلَقٍ- اقْرَأْ وَ رَبُّکَ الْأَکْرَمُ- الَّذی عَلَّمَ بالْقَلَمِ

دوازدهم اردیبهشت، سالروز پاسداشت مقام والای استاد شهید مرتضی مطهری، فرصت مغتنمی است تا مراتب سپاس خود را تقدیم تمامی اساتید این مرز و بوم ، به ویژه اساتید فرهیخته ی این دانشکده نمایم.

در طول تاریخ، همواره بر بزرگداشت و تکریم مقام معلم، تأکید شده و سخنان بسیاری درباره جایگاه معلم گفته شده است؛ به گونه‌ای که تلاش برای نوشتن جمله‌های تازه درباره شأن و منزلت والای مقام استاد و معلم به تکرار خواهد انجامید. بی‌شک پایه و اساس پیشرفت و توسعه هر کشور، توجه به آموزش و پرورش و تربیت نسل ِ آینده‌ساز جوان است ؛ و با عنایت به نقش محوری و اساسی معلم در تربیت نسل جوان و اعتلای دانش و فرهنگ در جامعه، باید در نظر داشت که تکریم معلمان، تکریم جامعه است .

بی‌تردید اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه با همراهی و مشارکت دانشجویان، نقش مهمی در دستیابی به انواع موفقیت‌های علمی، تحقیقاتی و پژوهشی برای ایران اسلامی داشته و دارند.

اینجانب ضمن عرض تبریک ، سپاس خویش را به محضر همه اساتید محترم که فرزندان این مرز و بوم وامدارشان هستند ابراز داشته و تلاش های بی شائبه تلاشگران عرصه علم و مجاهدان صحنه عمل را ارج  نهاده و توفیقات روز افزون همگان را از خداوند متعال خواستارم.

دکتر زهرا کشتکاران

معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان

 

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.