پیام تبریک معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی دانشگاه‌ها

Home » Uncategorized » پیام تبریک معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی دانشگاه‌ها

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان، دکتر زهرا کشتکاران، معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده با صدور پیامی فرارسیدن آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت؛ در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
هلْ یَسْتَوِی الَّذِینَ یَعْلَمُونَ وَالَّذِینَ لَا یَعْلَمُونَ

دانشجویان عزیز، ورود به دانشگاه، آغاز بصیرتی جدید برای کسب علم و معرفت و شروعی برای جوشش خلاقیت و ترویج فرهنگ و علم آموزی همراه با اخلاقیات در جهت رسالت تکریم خود و دیگران است. اقتدار و افتخار غرورآمیز ایرانِ اسلامی و اعتلای جایگاه میهن عزیزمان مرهون تلاش اصحاب علم و دانش است که در راستای فتح قله‌های رفیع علم، فناوری و توسعه فرهنگی و اجتماعیِ این مرز و بوم گام برداشته و دانشگاه به عنوان نهاد رفیع فرهنگی، آموزشی و کانون تفکر و جوشش فکری در جامعه، نقش بی بدیلی در کشور دارد.
بدون شک اصلی ترین رسالت دانشگاهی، تولید علم و دانش آمیخته با اخلاق، ایمان و معرفت است و فلسفه وجودی دانشگاه نیز دانشجو است؛ به همین منظور، برای رسیدن به این هدف والا و ایجاد دانشگاه تمدن ساز می بایست روحیه علم محوری همراه با درایت و دانایی بر جامعه تسلط یابد که لازمه این مهم، تلاش و پشتکار شما عزیزان در محیط دانشگاه است.
اینجانب سال تحصیلی جدید را به دانشجویان عزیز به ویژه دانشجویان نو ورود و اساتید ارجمند و کلیه همکاران دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و امیدوارم در پناه عنایات حضرت حق، سال تحصیلی جدید، سالی سرشار از پیروزی های علمی و فرهنگی برای جامعه دانشگاهی باشد.

دکتر زهرا کشتکاران
معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی
دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.