پیام تبریک معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده به مناسبت دانشجو

Home » Uncategorized » پیام تبریک معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده به مناسبت دانشجو

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان، دکتر زهرا کشتکاران، معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده با صدور پیامی فرارسیدن روز دانشجو را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است:

                                                                                   “بسم الله الرحمن الرحیم”

روز دانشجو، روز تاکید بر نقش مجاهدت در راه کسب علم و دانش، در کنار تقویت ایمان و بصیرت سیاسی، در راه پیشرفت علمی و معنوی و سیاسی کشور است.
امروز دانشجوی مسلمان انقلابی دو رسالت مهم بر عهده دارد: نخست این که تلاش کند تا به بالندگی علمی برسد و دوم این که در مواجهه با رویدادها و مناسبات اجتماعی و سیاسی و در قبال سرنوشت جامعه با کوله باری از تعهد و دانش، به نقد منصفانه، آگاهانه و محترمانه در جهت اصلاح و ارتقا بپردازد؛ حرکت تلاش در راستای این دو رسالت تأمین کننده آینده ای آباد در کشور عزیزمان است.
اینجانب فرا رسیدن روز دانشجو، روز تاکید بر اهمیت علم آموزی و لزوم حقیقت مداری، روز تاکید بر لزوم تقویت معنویات و اهمیت افزایش بصیرت سیاسی و معرفت دینی را به جامعه دانشگاهی به ویژه دانشجویان فهیم و فرهیخته دانشکده علوم پزشکی لارستان تبریک عرض می کنم.

دکتر زهرا کشتکاران
معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی
دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.