پیام تسلیت معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم

Home » اخبار و رویدادها » پیام تسلیت معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان ، دکتر زهرا کشتکاران به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم پیامی صادر نمودند. متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا ثارالله وابن ثاره

 محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است. امام خمینی (ره)

 

با آغاز ماه محرم، صحنه کربلا و حماسه تاریخی سالار شهیدان که لحظه به لحظه آن درس بزرگی از ایمان، مقاومت، شجاعت، از خودگذشتگی، ایثار و جوانمردی بود، از نظر می گذرد.

محرم می‌آید تا آوای فداکاری و مقاومت در برابر بیداد را در جهان هستی طنین افکند، طلسم استبداد و استکبار را در هم شکند و به ناامیدی در برابر مستبدان و زورگویان خاتمه دهد.

آمده بود تا سجاده ای بگستراند به گستره کربلا، وضویی سازد از خون و نمازی بخواند به عظمت عاشورا و اینک این حسین(ع) است که زیر باران تیرها نماز وصل را قامت بسته است.

امروز نیز ضرورت دارد دانشگاهیان ما در جهت تعمیق آموزه های والای نهضت حسینی در جامعه و ترویج ارزشهای اسلامی و اخلاقی حرکتی در خور شأن و جایگاه این نهضت داشته باشند که بی تردید این اقدام می تواند راهگشای بسیاری از مسائل و مشکلات کنونی باشد.

اینجانب فرارسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و یاران با وفایش را به همه شیفتگان آن حضرت به‌ویژه دانشگاهیان دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان تسلیت عرض می‌نمایم.

دکتر زهرا کشتکاران

معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.