پیام معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج

Home » اخبار و رویدادها » پیام معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشکده علوم پزشکی لارستان ،دکتر زهرا کشتکاران، معاون محترم آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی لارستان همزمان با چهل و یکمین سالروز تشکیل بسیج مستضعفین با صدور پیامی فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفتند. در متن این پیام آمده است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

بسیج بزرگ‌ترین شبکه‌ی فرهنگی و اجتماعی و نظامی در همه‌ی دنیا است.

مقام معظم رهبری مد ظله العالی (۶ آذر ۹۸)

پنجم آذر سالروز صدور فرمان تاریخی امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل نیروی پیشرو و خدمت رسان بسیج مستضعفین است. نیرویی که همواره بازوی توانمند جمهوری اسلامی در پیشرفت و اقتدار کشور بوده است. بسیج در اذهان جامعه، الگوی اخلاص، پاکی و فداکاری است که باید آن را حافظ دستاوردهای اخلاقی و فرهنگی انقلاب دانست.

بسیج سازمانی است که تهدیدها را به فرصت تبدیل می کند. در دوره های مختلف انقلاب اسلامی ایران، از آغاز تاکنون هرگاه که نیروی وحدت،  همدلی و همراهی مردم در مسیر مقابله با مشکلات و یا رشد و توسعه کشور قرار گرفت، قدرت لایزال الهی نیز پشتیبان آن بود و اوج این حرکت عظیم، خالص و مردمی که با عشق به ذات باری تعالی و پیروی از رهبر کبیر انقلاب اسلامی شکل گرفت در بسیج مردمی این نهاد انقلابی در راستای مبارزه با کووید ۱۹ و با حضور پررنگ و خدمت مؤمنانه در طرح ضدعفونی معابر و محله ها، توزیع رایگان ماسک و همچنین توزیع مواد ضدعفونی کننده به افراد نیازمند، تجلی پیدا کرد.

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از خدمات این نهاد مبتکر در الگوی سبک زندگی اسلامی ایرانی، فرا رسیدن هفته بسیج را به تمامی دریادلان بسیجی و کلیه دانشگاهیان محترم به ویژه اساتید، کارکنان و دانشجویان فعال و فهیم در بسیج جامعه پزشکی دانشکده که در بحران کرونا، بسیجی وار خوش درخشیدند تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

دکتر زهرا کشتکاران

معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.