پیام معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی به مناسبت فرارسیدن سالروز حماسه ۹ دی

Home » Uncategorized » پیام معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی به مناسبت فرارسیدن سالروز حماسه ۹ دی

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشکده علوم پزشکی لارستان ، دکتر زهرا کشتکاران، معاون محترم آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی لارستان با صدور پیامی فرارسیدن سالروز حماسه ۹ دی، روز بصیرت و میثاق با ولایت را گرامی داشت. در متن این پیام آمده است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

«نُه دی دفاع از ارزش های انقلاب بود.»

مقام معظم رهبری مد ظله العالی (۶ دی ۱۳۹۶)

حماسه ۹ دی و حضور مردم حماسه ساز و ولایت مدار ایران اسلامی در راهپیمایی نهم دی ماه سال ۱۳۸۸ نقطه ی عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زرینی در افتخارات مردان و زنان ایران به شمار می آید. نهم دی ماه نماد عزت، استقلال و بصیرت مردمانی است که تا پای جان برای حفظ آرمان ها و ارزش های انقلاب ایستادند. در این روز تاریخی ملت همیشه در صحنه ی ایران، حماسه ای دیگر آفرید و دشمنان اسلام و نظام را مأیوس و ناامید نمود تا در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز بصیرت تبدیل به یوم الله و ماندگار شود.

اینجانب ضمن گرامیداشت حماسه ۹ دی، توفیقات روز افزون مردم بصیر و ولایتمدار ایران اسلامی به ویژه دانشگاهیان، اساتید و دانشجویان متعهد به ارزش های والای انقلاب را در سایه عنایات امام عصر (عج) و تدابیر هوشمندانه مقام معظم رهبری مد ظله العالی از خداوند سبحان خواستارم.

دکتر زهرا کشتکاران

معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.