پیام معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی به مناسبت روز پزشک

Home » اخبار و رویدادها » پیام معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی به مناسبت روز پزشک

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان ، دکتر زهرا کشتکاران، معاونت محترم آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی لارستان با صدور پیامی فرارسیدن روز پزشک را تبریک گفت. در متن این پیام آمده است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

«یا من اسمه دواء و ذکره شفاء»

یکم شهریور، زادروز دانشمند بزرگ و طبیب نامور ایرانی ابوعلی سینا، روز انسان‌های والامقامی است که با کسب علم و دانش پزشکی، ملبس به جامه ی انسانیت، حکمت و اخلاق، عمر پر بار خود را نثار جامعه ی بشری می نمایند. این روز فرصت مناسبی است تا از تلاش‌های خالصانه و ایثارگرانه ی پزشکان ایران اسلامی در طی قریب به هجده ماه مبارزه با همه گیری ویروس منحوس کرونا مورد تقدیر ویژه قرار گیرد. پزشکانی که همواره ضامن سلامت جامعه، امنیت روحی بیماران و فرشتگان نجاتی هستند که درد جسم را با روح بلندشان در سایه الطاف الهی التیام می بخشند.

اینجانب ضمن عرض تبریک و تهنیت فرارسیدن روز پزشک به همکاران دلسوز جامعه ی پزشکی، از درگاه خداوند رحمان، سرافرازی و توفیق روزافزون همه ی پزشکان عالیقدر را مسالت می نمایم.

دکتر زهرا کشتکاران

معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.