پیام معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی به مناسبت روز کارمند

Home » اخبار و رویدادها » پیام معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی به مناسبت روز کارمند

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشکده علوم پزشکی لارستان ، دکتر زهرا کشتکاران، معاونت محترم آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی لارستان با صدور پیامی فرارسیدن روز کارمند را تبریک گفت. در متن این پیام آمده است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

«أُوصِیکُمَا بِتَقْوَی اللَّهِ وَ نَظْمِ أَمْرِکُمْ»

شمارا به تقوای الهی و نظم در کارهایتان توصیه می کنم. (نهج البلاغه: نامه ۴۷)

دانشکده علوم پزشکی لارستان به عنوان یکی از نمادهای آموزش عالی در جنوب کشور، خانواده‌ای است متشکل از استادان، دانشجویان، مسئولان و کارمندانی که همدل و همراه یکدیگر، زمینه رشد و تعالی روزافزون دانشکده را فراهم می‌آورند.

بر این مبناست که موفقیت‌ها و دستاوردهای دانشکده علاوه بر جدّ و جهد اساتید و مسئولان و دانشجویان دانشکده مرهون تلاش های تمام کارکنان و کارمندان متعهد و کاردان دانشکده است که هر یک به سهم خود در این توفیقات نقش بسزایی دارند؛ همکاران و همراهانی که با تخصص و تعهد اخلاقی و حرفه‌ای خود، همدل و همراه با سایر اعضای این خانواده، دانشکده را گام به گام به پیش می‌رانند.

اینجانب فرارسیدن روز کارمند را به همه همکاران و همراهان گرامی، تبریک و تهنیت عرض می نمایم. امیدوارم در این هفته که همزمان با سالروز شهادت الگویان ماندگار عرصه خدمت و جهاد، شهیدان رجایی و با هنر به نام هفته دولت مزین شده است با همکاری و همراهی همدیگر بتوانیم در عمل به تکالیف خود در قبال دانشجویان و جامعه عزیزمان موفق‌ و سربلند باشیم.

دکتر زهرا کشتکاران

معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.