پیام معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی به مناسبت هفته فرا رسیدن میلاد پرشکوه خاتم انبیاء حضرت محمد(ص) و هفته وحدت

Home » اخبار و رویدادها » پیام معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی به مناسبت هفته فرا رسیدن میلاد پرشکوه خاتم انبیاء حضرت محمد(ص) و هفته وحدت

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان ،دکتر زهرا کشتکاران، معاونت محترم آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی لارستان با صدور پیامی فرارسیدن میلاد پرشکوه خاتم انبیاء حضرت محمد(ص) و هفته وحدت را تبریک گفت. در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
واعتصموا بحبل الله جمیعا و لاتفرقوا

ماه ربیع الاول یاد آور میلاد آخرین رسول خدا و پیامبر صلح و دوستی است که به حقیقت فصلی برای عمل به سیره آن مقام آسمانی بوده و هفته وحدت بی تردید نماد و پیام صلح و دوستی برای پیروان راستین و حقیقی دین و مکتب انسان ساز اسلام است .
سیره‌ی رسول اکرم -صلّی الله علیه وسلّم- سیره‌ی عملی انسان کامل است. پرداختن به زندگی، منش، دوستی و اصول عملی زندگی پیامبر در واقع پرداختن به گنجینه‌ای بس گرانبهاست و یاد آن حضرت و سیره‌ی ایشان، جلوه‌ی تمام عیار حقیقت است و درود بر او، پاداش و اجر فراوانی را به همراه دارد.
بی‌شک پیامبر رحمت در سیره و سلوک، اخلاق و معنویت را در جامعه اسلامی اعتلا بخشیدند و وحدت و همدلی را بین مسلمین در پرتو چنگ زدن به حبل‌الله، چراغ راه هدایت قرار دادند .
اینجانب فرا رسیدن میلاد پرشکوه خاتم انبیاء حضرت محمد(ص) و هفته وحدت که نماد برادری و برابری مسلمانان جهان است را به خانواده معزز دانشکده علوم پزشکی لارستان و تمام دانشجویان عزیز این دانشکده تبریک و تهنیت عرض می کنم و از پیشگاه احدیت عظمت روزافزون مسلمین جهان را توأم با انسجام اسلامی خواستارم.

دکتر زهرا کشتکاران
معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی
دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.